Hakkımızda

Firmamız NİLÜFER GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ ile enerji sektöründe 1999 yılından bu yana  faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hedefimiz; sektörün öncü firmaları arasındaki yerimizi alarak, bölgemizde ve ülkemizde güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmaktır.

NİLÜFER GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ olarak her zaman kaliteyi, müşterilerimizin memnuniyetini ve ürünlerimizin servis garantisini ön planda tutmanın sevincini yaşamaktayız.
Ürünlerimiz; çok uzun ömürlüdür ve kullanıcısına sağladığı tasarrufun yanı sıra her bütçeye ve ihtiyaca da uygundur. Tüm teknik donanımlara sahibiz ve tüm ürünlerimiz, tamamen birinci sınıf kalite olup, montaj ve sistemlerimiz standartlara uygun garanti koşullarına sahiptir. Uzman kadromuzla güneş enerji sistemini kullanmak istediğiniz yerde ücretsiz etüt yapıyor ve size uygun güneş enerji sistemini belirliyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyen, doğayı koruyan, yıllarca kullanılabilecek ürünlerimizden mutlaka size uygun bir sistem bulacaksınız.
Güneş enerjisi kullanmayı düşündüğünüz; ev, bina, otel, spor tesisleri veya iş yerlerinize gelerek etüt yapıyor, güneş enerji sistemlerini kuruyor ve tarafınıza kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz.
NİLÜFER GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ geride bıraktığı yıllar içerisinde, üretim ve hizmet konusunda kaliteyi vazgeçilmez bir unsur olarak görmüş ve bunu görev bilmiştir. İmalattan montajına kadar her aşamada sizlere kaliteyi ve güveni sunuyor, bu doğal enerjiyi kullanırken bizimle çalışmanın farkını yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Sizin de çevre dostu olan güneş enerjisiyle tanışmak ve tüm avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.
GÜNEŞ DOĞDUĞU SÜRECE BİZ VARIZ , YETER Kİ GÜNEŞ DOĞSUN…